Naše organizace & struktura

Jako frakce ODS přijímáme nové členy a hledáme aktivní příznivce. Přidejte se k nám, podpořte nás darem nebo se účastněte našich akcí.

Neustálý kontakt s členskou základnou

S našimi členy, příznivci a podporovateli se snažíme být v neustálém kontaktu. Spustili jsme proto nový intranet MojeTeaParty, kde najdete pozvánky na veřejné akce pro příznivce bez členství a také pozvánky pro členy na soukromé akce.
 

MojeTeaParty je tu pro Vás

Zaregistrujte se do našeho intranetu a sledujte aktuální dění, komunikujte s členy, získávejte pozvánky na akce a zapojte se do diskuze. Více na moje.teaparty.cz.

Také můžete využít náš kontaktní formář v sekci Přidejte se.

 

Veřejné akce

Snažíme se, aby zapojeni byli všichni. Proto i pro naše příznivce pořádáme setkání. Kalendář akcí naleznete zde. Pozvánky pak obdržíte na moje.teaparty.cz.

Finační podpora

Naše fungování je financováno ryze z členských příspěvků a dobrovolných darů na náš účet 2602072721/2010.

Chcete být pouze příznivec?
Registrace příznivce nic nestojí. Po zaregistrování v MojeTeaParty budete dostávat pozvánky na veřejné akce a setkání. Budete mít také možnost zapojit se do veřejné diskuze se všemi členy a dalšími příznivci.
Jak se stát členem?
Registrace členství zahrnuje uhrazení ročního příspěvku na náš účet a podléhá schválení výborem. Po schválení přijetí do Tea Party se členovi otevírá prostor Členové Tea Party v našem intranetu MojeTeaParty.

  1. Zaregistrujte se zdarma v našem intranetu, kde najdete informace, jak uhradit členský příspěvek.
  2. Uhraďte členský příspěvek a vyčkejte na schválení členství.

Chcete nás anonymně podpořit?
Rádi přijmeme jakékoliv finanční dary převodem na náš účet.

Číslo účtu: 2602072721/2010

Děkujeme.

Jste z médií a chcete nám položit dotaz?
Novinářů se nebojíme! Naopak, na veškeré Vaše dotazy rádi odpovíme prostřednictvím e-mailu info@teaparty.cz, případně nás můžete kontaktovat i jinými kanály uvedenými zde.